Regulamin sklepu internetowego

§ 1 Dane podstawowe

www.budopar.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest BUDOPAR Marian Gołos prowadzący działalność gospodarczą pod adresem Ul.Warszawska 52a 26-200 Końskie.
Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie www.budopar.pl. Korzystanie ze sklepu www.budopar.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

§ 2 Produkty dostępne w sklepie

www.budopar.pl jest sklepem internetowym oferującym szeroką gamę produktów budowlanych, wykończeniowych, AGD i ogrodniczych, za pośrednictwem której użytkownicy mogą nabywać dostępne produkty.

§ 3 Cookies

Dokonywanie zakupów za pośrednictwem www.budopar.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.
Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

§ 4 Rejestracja i dane osobowe

Aby złożyć zamówienie, należy zarejestrować się na stronie sklepu i wypełnić wskazany na tej stronie formularz.

Dane osobowe przechowywane są na oddzielnym serwerze bazy danych i odpowiednio zabezpieczone szyfrowanym hasłem. Budopar Marian Gołos dysponuje danymi użytkowników jedynie w ramach działania sklepu internetowego www.budopar.pl.

Podany przy rejestracji e-mail i dane osobowe nie zostaną odsprzedane, udostępnione i wykorzystywane przez podmioty trzecie.

O wszelkich zmianach www.budopar.pl poinformuje odpowiednim opisem.
Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej pozycji z katalogu produktów, wybór liczby produktów i kliknięcie znaku „zamówienie”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.
Odbiór zamówienia może być dokonany osobiście w siedzibie Ul. Warszawska 52a 26-200 Końskie bez dodatkowej opłaty.
Zamówienie może być także dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia.
Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail potwierdzający przyjęcie zamówienia.

§ 5 Zwrot

Zamawiający - konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od dnia dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
W przypadku skorzystania z uprawnienia wzmiankowanego w punkcie 1 niniejszego paragrafu, Zamawiający – konsument zobowiązany jest odesłać dostarczone zamówienie w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w ramach zwykłego zarządu rzeczą sprzedaną, a www.budopar.pl zwraca na rachunek bankowy Zamawiającego – konsumenta należność za zwrócone zamówienie.

§ 6 Dane dodatkowe

W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.
Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek www.budopar.pl, który pokrywa związane z tym koszty.
Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz w miejsce niezgodnego z zamówieniem. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, www.budopar.pl zareklamowany towar odsyła na własny koszt.
W sytuacji braku zamówionego a niewadliwego towaru, wwaw.budopar.pl informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar w tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi www.budopar.pl.

§ 7 Zasady zamawiania towaru

Zamówienie składane są za pośrednictwem formularza zamówieniowego umieszczonego na stronie internetowej sklepu. Można je składać całą dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00 a także w soboty, niedziele i święta są realizowane kolejnego dnia roboczego.
Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu kontaktowego bądź adresu e-mail.
Ceny towarów w sklepie www.budopar.pl podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT na zakupiony towar. W takim przypadku należy o tym poinformować przy składaniu zamówienia oraz podać dane firmy ( nazwę, adres, NIP) lub osoby fizycznej ( imię, nazwisko, adres) na którą ma być wystawiona. W innym przypadku nabywca otrzyma paragon fiskalny.

§ 8 Wysyłka i zapłata

Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej. Zakupiony towar dostarczany jest pod adres wskazany przez Klienta w formularzu zamówień.
Termin dostawy zamówionego towaru wynosi:
3 dni robocze w przypadku wysyłki Pocztą Polską
następnego dnia roboczego w przypadku wysyłki kurierem

Koszt dostarczenia zamówionego towaru wynosi odpowiednio:

15 zł w przypadku Poczty Polskiej
22 zł w przypadku przesyłki kurierskiej

W przypadku braku towaru w magazynie, Klient zostaje zawiadomiony o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Zamówienie jest realizowane po wpływie na rachunek sklepu www.budopar.pl całej kwoty za zamówiony towar.

§ 9 Reklamacje

Reklamacje należy kierować w formie pisemnej na adres firmy BUDOPAR Marian Gołos Ul. Warszawska 52a 26-200 Końskie.

W piśmie tym należy:
podać datę sprzedaży załączając kserokopię dowodu sprzedaży (faktura VAT lub paragon);
dokładnie opisać okoliczności uzasadniające zdaniem Klienta reklamację (opis wady towaru);
wskazać kto, kiedy i w jaki sposób wykrył wadę;
określić czego Klient oczekuje

Dla rozpatrzenia reklamacji niezbędne jest także dostarczenie na adres firmy BUDOPAR Marian Gołos reklamowanego towaru wraz z opakowaniem.
BUDOPAR Marian Gołos zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od otrzymania przez sklep reklamowanego towaru wraz ze zgłoszeniem i opisem wady.

Dane kontaktowe

BUDOPAR

Ul.Warszawska 52a

26-200 Końskie

Tel. (0 41) 375 46 80

Tel./Fax (0 41) 375 19 08

E-mail: budopar@poczta.fm

Czynne:

Pon. - Pt.: 7:00 - 19:00

Sobota: 7:00 - 17:00

Niedziela: 10:00 - 16:00

Lokalizacja

Drukuj

Zakupy przez telefon

Od 1-go sierpnia uruchomiliśmy specjalnie dla Państwa zamówienia przez telefon. Państwa zamówienia telefoniczne będą zrealizowane bez konieczności przyjazdu do naszego marketu.

 

Płatność można dokonać przelewem lub przy odbiorze towaru u kierowcy*

 

Zamówienia przez telefon przyjmują:

 

Kochanowski Grzegorz, Szewczyk Rafał

*DOTYCZY STAŁYCH KLIENTÓW

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd