Usługi

WYLICZANIE PROJEKTÓW

Jako firma specjalizująca się w sprzedaży produktów budowlanych pomagamy naszym klientom w obliczaniu kosztów materiałów jakie są potrzebne do wybudowania domu od fundamentów po dach.

Aby dokładnie wyliczyć koszt materiałów należy nam przedstawić projekt budowlany - nasz specjalista dobierze odpowiednie produkty i przedstawi koszty budowy dla Państwa.

Zapraszamy do kontaktu!

  

TRANSPORT TOWARÓW

Wszystkie zakupione w naszym sklepie produkty jesteśmy w stanie dostarczyć wprost do klienta. Rozumiemy, że sprzedawane przez nas produkty, nie raz mają zbyt duże gabaryty aby klient sam mógł je przetransportować. Oddajemy do Państwa dyspozycji duży samochód transportowy. Szczegółowe informacje odnośnie transportu udzielamy w  markecie.

 

 

  

MIESZANIE FARB I TYNKÓW

W naszej ofercie mamy mieszalniki farb i tynków; mozaiki, wszystkie materiały posiadamy na własnym magazynie co pozwala na przygotowanie wszystkich kolorów z palet danych firm od ręki.

 

 

 

 

SPRZEDAŻ RATALNA

U nas można zrobić zakupy na raty przez BGŻ BNP Paribas S.A. , wszystkie formalności załatwiamy na miejscu w 15 minut, dokumenty potrzebne to dowód osobisty o szczegóły proszę pytać u sprzedawcy

 

 

 


SZYCIE FIRAN

U nas można zakupić markowe firany i zasłony firmy HAFT KALISZ oraz EUROFIRANY , świadczymy również usługi szycia firan i zasłon oraz drobnych poprawek krawieckich.

 

 

 

 

 

 

Dane kontaktowe

BUDOPAR

Ul.Warszawska 52a

26-200 Końskie

Tel. (0 41) 375 46 80

Tel./Fax (0 41) 375 19 08

E-mail: budopar@poczta.fm

Czynne:

Pon. - Pt.: 7:00 - 19:00

Sobota: 7:00 - 17:00

Niedziela: 10:00 - 16:00

Lokalizacja

Drukuj

Zakupy przez telefon

Od 1-go sierpnia uruchomiliśmy specjalnie dla Państwa zamówienia przez telefon. Państwa zamówienia telefoniczne będą zrealizowane bez konieczności przyjazdu do naszego marketu.

 

Płatność można dokonać przelewem lub przy odbiorze towaru u kierowcy*

 

Zamówienia przez telefon przyjmują:

 

Kochanowski Grzegorz, Szewczyk Rafał

*DOTYCZY STAŁYCH KLIENTÓW

Our website is protected by DMC Firewall!